باتری آیفونهای 6 خرید سیسکو تست شد

خرید سیسکو سایت فون آرنا امروز نتایج تست باتری‌های دو آیفون جدید را منتشر کرده است. این مطلب با یک اظهار نظر شاید تلخ برای طرفداران اپل آغاز شده و سایت این دو آیفون را دارای نقطه ضعفی به نام باتری می‌داند که در برابر دیگر رقبا حرفی برای گفتن ندارد.

خرید سیسکو دو هندست برای اینکه مشخص شود یک کاربر معمولی چقدر می‌تواند از دستگاهش استفاده کند تست شده‌اند. در این تست آیفون 6 ، 5 ساعت و 22 دقیقه دوام آورد که واقعا در برابر رقبای اندرویدی هیچ است. مثلا سامسونگ گلکسی اس 5، 7 ساعت و 38 دقیقه کار کرده است، خرید cisco در حالی که سونی اکسپریا Z3 توانسته تا 9 ساعت و 29 دقیقه دوام آورد. با اینکه باتری تعبیه شده برای این دو هوشمند از باتری آیفون 6 بزرگتر است، این انتظار از آیفون 6 که یک پرچمدار است نمی‌رفت.

خرید cisco برای شما

اوضاع برای آیفون 6 پلاس بهتر بود، این فبلت در تست به 6 ساعت و 32 دقیقه رسید که در برابر رقیبی چون ال‌جی جی 3 که 6 ساعت و 14 دقیقه عمر باتری داشت و توان 6 ساعت و 6 دقیقه اوپو فایند 7a بهتر نشان داد، اما هنوز هم از پرچمداران اندرویدی سالهای قبل در رتبه پایینتری قرار می‌گیرد. احتمالا بدنه بزرگتر آیفون 6 پلاس باعث شده که این دستگاه بتواند از نظر باتری بهتر عمل کند، زیرا باتری قدرتمندتری نیز برای آن در نظر گرفته شده است.