با بهترین گوشی‌های فروش فیلتر شکن

فروش فیلتر شکن حتما تاکنون اسمارت فون های طلایی را در دستان دوستان و آشنایان خود دیده‌اید! البته منظور ما تلفن‌هایی که از طلا ساخته شده‌اند نیست، بلکه در مورد محصولاتی صحبت می‌کنیم که در رنگ‌های متفاوتی عرضه می‌شوند و یکی از آن‌ها رنگ زیبای طلایی است. شاید برخی گمان کنند که این کار اولین بار از سوی کمپانی اپل و در زمان عرضه آیفون 5s با زنگ های مختلف شروع شد؛ فروش فیلتر شکن اما باید گفت که از قبل این روند وجود داشت اما خیلی عمومی نشده بود.

در سال 2014، اکثر پرچم‌داران بازار یک رنگ طلایی را در کنار رنگ‌های کلاسیکی مثل مشکی، سفید و خاکستری در محصولات خود داشته‌اند. حالا بهترین زمانی است که می‌توان بهترین پرچم‌دار طلایی بازار را شناخت و آن را انتخاب کرد.

با ما باشید تا با این محصولات زیبا آشنا شویم.

  • آیفون 6 و آیفون 6 پلاس فروش فیلتر شکن

جدیدترین پرچم‌دار آیفون یکی از تغیر یافته ترین محصولات این شرکت بوده و از دیدگاه برخی حتی می‌توان آن را شروعی جدید برای اپل دانست. این کمپانی همانند روندی که برای آیفون قبلی در نظر گرفته بود، این محصولش را نیز در چند رگ به بازار عرضه کرده است که یکی از آن‌ها طلایی است. این محصول دارای بدنه‌ای تمام طلایی است و هر دو نسخه آن در این رنگ بسیار شیک و زیبا هستند و از تاریخ 19 سپتامبر برای خرید در اختیار شما قرارگرفته‌اند.

  • HTC One M8

این محصول تایوانی را می‌توان اولین پرچم‌دار امسال دانست که در رنگ طلایی نیز به بازار عرضه شد. البته این کمپانی اخیرا دو محصول مشابه دیگر را نیز بانام های E8 و M8 وینفونی با همین رنگ زیبا به بازار عرضه کرده است.

  • Galaxy S5

اس 5 بدون شک یکی از بهترین‌های سامسونگ است که توانست در سال 2014 به فروش بی‌نظیری دست پیدا کند. این اسمارت فون اولین پرچم‌دار عرضه شده توسط سامسونگ در سال 2014 است. اس 5 را می‌توانید در رنگ‌های زیبایی تهیه کنید که طلایی یکی از بهترین گزینه‌هاست.

  • Sony Xperia Z3

جدیدترین محصول سونی از خانواده Z، کمی باریک‌تر و البته سریع‌تر از برادر دوم خودش است، اما به طور کلی نمی‌توان تغییرات زیادی را در آن نسبت به نسخه قبل دید؛ اما این محصول، اولین پرچم‌دار خانواده سونی است که با رنگ زیبای طلایی نیز عرضه خواهد شد.

زد 3 و اس 5 تنها محصولات ضد آب طلایی بازار بشمار می‌روند.