بررسی لپ‌تاپ ایسوس خرید فیلتر شکن

خرید فیلتر شکن از لپ‌تاپ‌های قدرتمند سری N ایسوس که بگذریم، به لپ‌تاپ‌های چند منظوره X این کمپانی می‌رسیم که ارزش خرید بالایی دارند و جز آن دسته از مدل‌هایی هستند که دقیقا به همان مقدار که پول بابت‌شان می‌پردازید، ایسوس آش تقدیم‌تان خواهد کرد! این سری خاص از ایسوس در سه اندازه 14، 15 و 17 اینچی روانه بازار می‌شوند و به طور معمول به اسپیکرهای فوق‌العاده، بدنه زیبا و باکیفیت و البته ارزش خرید بالای‌شان می‌نازند. چندی پیش فرصتی دست داد تا با یکی از فرزندان همین سری از کمپانی ایسوس با نام X455LD گپ و گفتی صمیمانه داشته باشیم تا علاوه بر تبلت‌ها و گوشی‌ها، نیم نگاهی نیز به بازار لپ‌تاپ‌ها بیندازیم. برای اینکه بدانید این مدل چه چیزی در چنته دارد، پیشنهاد می‌کنم ادامه مطلب را از دست ندهید.خرید فیلتر شکن

طراحی و کیفیت ساخت خرید فیلتر شکن

هنگامی که برای نخستین بار با این مدل رو به رو می‌شوید، گمان می‌کنید که با یک مدل سطح بالا و محصولی لوکس طرف هستید. بخش پشتی دستگاه مطابق معمول به لوگوی ایسوس منقش شده و نقش و نگارهایی را در این قسمت شاهد هستید که اگر از زاویه و در زیر نور به آن بنگرید، بیش از پیش خود نمایی می‌کنند.

از آنجایی که این مدل در دسته 14 اینچی‌های بازار قرار می‌گیرد، دارای ابعاد مناسبی نیز است و ضخامتی بیش از 2.5 سانتی‌متر و وزنی 2.1 کیلوگرمی موجب شده تا این مدل به آن دسته از افراد که مدام به این سو و آن سو می‌روند، چشمک بزند.

کیبورد و تاچ‌پد

بر خلاف برخی مدل‌ها که از کلید‌های طرح لبخند سود می‌برند، ایسوس برای X455LD قصه ما از کلیدهای صاف و تختی استفاده کرده است که با فاصله نسبتا مناسب از یکدیگر قرار گرفته‌اند و تایپ با آن‌ها گرچه به پای کلید‌های طرح لبخند نمی‌رسد، اما استفاده از آن‌ها لذت بخش است. در این مدل خبری از کیبورد با نور پس زمینه نیست و همین امر موجب می‌شود تا هنگام تایپ در نور کم، تا حدودی با مشکل مواجه شوید. مطابق معمول برای استفاده از کلیدهای عملکرد می‌بایست دکمه‌های ردیف F‌ را با کلید FN‌ بفشارید. متاسفانه کلیدهای این مدل آنچنان که باید و شاید قرص و محکم در جای خود قرار نمی‌گیرند و گاهی اوقات با لغزش همراه‌ هستند، حتی برخی از این کلیدها از حالت نرمال خود خارج شده و شکل و شمایلی متفاوت از بقیه به خود می‌گیرند که برای چنین محصول باکیفیتی یک نقطه ضعف به حساب می‌آید. ناگفته نماند که خبری هم از نقش بستن حروف پارسی بر روی کلیدهای این مدل نیست!