خرید کریو buy kerio

خرید کریو خرید vpn خرید وی پی ان سیستم طراحی شده است برای بهبود ارتباطات صوتی،خرید کریو buy kerio کنترل هزینه ها و حفظ دسترسی کاربران در هر نقطه متصل می شوند. این نیز به ساده برای هر دو کارمند و مدیر IT طراحی شده است. KERIO اپراتور با بهره گیری از پروتکل SIP VoIP در صنعت استاندارد، خرید کریو سازگار با هر ارائه دهنده IP تلفن و SIP است و به صورت خودکار پیکربندی با بسیاری از تلفن های محبوب.

خرید کریو امنیتی همچنین یک مهار اصلی که از نوک شاه دگل تا پای دگل جلو امتداد دارد از این سیستم است، به ویژه از VoIP است شهرت در معرض لغزش های امنیتی است. KERIO مکانیزم های امنیتی افزایش یافته است به سیستم گنجانیده شده است، از جمله حفاظت داینامیک در برابر حدس زدن رمز عبور و توانایی نظارت و پاسخگویی به استفاده غیر طبیعی از هر فرمت در درون نظام.

 

خرید کریو KERIO تا به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند محدودیت از آنچه ممکن است در رابط کاربر – ساخت کارهای پیکربندی آسان برای مدیران و ساده کار را برای کاربران نهایی.خرید کریو  کلید سادگی KERIO اپراتور 1.1 از GUI مبتنی بر وب است که قادر می سازد مدیران IT به اضافه کردن و حذف کاربران، استقرار مکانیزم های امنیتی و صف تنظیم کردن تماس است. هنگامی که برای همه، این حذف نیاز به به پسر تلفن را هزینه برای یک دیدار در محل تماس بگیرید هرگز دوباره.

KERIO اپراتور با بهره گیری از استاندارد پروتکل SIP VoIP را، سازگار با هر تلفن IP و SIP ارائه دهنده، و خودکار پیکربندی با بسیاری از گوشی های محبوب، مانند سیسکو، پلیکام، SNOM، یا روتر Linksys.